Růst laboratoře a IESS konference

Naše laboratoř se rozrůstá a nedávno jsme hostili konferenci IESS 2.4.

10. 4. 2024

Členové laboratoře s Jimem Spohrerem na konferenci IESS 2.4. Foto: Lea Králová, FI MU

Naše laboratoř se rozrůstá a do našich projektů přispívají svými odbornými znalostmi a nadšením celkem 4 studenti bakalářského studia, 18 studentů magisterského studia a 1 student doktorského studia. Kromě našeho základního týmu máme to štěstí, že máme 2 externí spolupracovníky z jiných univerzit, kteří do naší práce přinášejí cenné pohledy.

V únoru naše fakulta hostila 14. International Conference on Exploring Service Science. Měli jsme možnost vyslechnout řadu zajímavých prezentací, zapojit se do podnětných diskusí a navázat kontakty s různorodými odborníky z celého světa. Jedním z vrcholů bylo setkání s Jimem Spohrerem, spoluzakladatelem Service Science, jehož postřehy v nás všech zanechaly trvalý dojem.

Přehled všech článků