Předměty laboratoře

Zde je seznam předmětů dodávaných laboratoří, doporučených pro studenty, kteří se chtějí zapojit nebo k ní mají nějaký vztah. Pro nástup v laboratoři není nutné mít všechny kurzy absolvované – nicméně úkoly jsou přidělovány i na základě získaných znalostí. Pokud se chcete dostat např. k pokročilejší analýze strategie Smart City nějakého města, bez teorie 4 diamantů se neobejdete.

Bez popisku

Předmět je zaměřen na prezentaci základních prvků a kontextů oboru Service Science. Myšlenkou je porozumění problému Service Science v komplexních situacích – ekonomice, sociální vědě, a speciálně IT. Předmět zdůrazňuje roli IT na poli služeb.

Odkaz v ISu

Bez popisku

Praktický seminář na design aplikací v Service Systems. Cílem předmětu je prezentovat způsob návrhu a implementace praktických aplikací, které dostojí požadavkům Service Systems v komplexním prostředí služeb. Předmět je organizován jako seminář a je očekávána relativně vysoká úroveň autonomie studentského týmu.

Odkaz v ISu

Bez popisku

Předmět představuje základní aspekty působící problémy v řízení společnosti. Předmět vysvětluje metody a nástroje pro identifikaci a odstranění těchto problémů skrze management dle kompetencí.

Odkaz v ISu

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info